Profesyonel Turizm Hizmetleri

Fuar,Toplantı,Seminer,Eğitim etkinliklerinde , misafirlerimize hedeflerine ulaşmalarında katkı sağlamak için son model donanımlı araçlarımızla hizmet vermekteyiz.Grup ve teke tek misafirlerimize özel ,istenilen tür ve kapasitede araç temin edilir.

Kongre ve seminer organizasyonlarının en önemli temel taşlarından birisi, gelen misafilerinizin doğru yere doğru zamanda iletilmesini sağlamaktır. Bu yüzden DULKADİROĞLU TURİZM olarak; pazarlama, tanıtım, seminer ve her türlü toplantı ve organizasyonlarınızda konuklarınızın ilk geliş noktalarından (havaalanı, terminal, tren garı, otel vb.) alınarak organizasyonun düzenlendiği yerlere transferleri, bu transferler esnasında talep edilirse rehberlik hizmeti sunulması ve organizasyon sonrasında tüm konukların istedikleri noktalara geridönüşlerinin sağlanması gibi seçenekler üstün bir kaliteyle sağlanır. Gerek teke tek gerekse gruplar için istenilen tür ve kapasitede araçlar temin edilir.

Kongre-seminer organizasyonlarında gelen misafirlerin sayısına göre alternatif taşıma seçenekleri sunar. Eğer heyet içerisinde protokol kapsamına giren kişiler mevcutsa, bu kişilere yönelik Protokol Taşımacılığı hizmeti de sunulabilmektedir.

Dulkadiroğlu Turizm'de;
  • Tüm yolcularımıza araç içerisinde Ferdi Kaza sigortası yapılmaktadır.
  • Tüm araçlarımız GPRS takip sistemi ile günün her saatinde izlenmektedir.


© 2014 Dulkadiroğlu Turizm